PRIMUS=PRIMA

PRIMA sa mení na PRIMUS.

Menímé označenie, technicko-ekonomické parametre ostávajú!


 

1

ami za vami

Certifikát dôveryhodná firma

Dňa 9.12.2016 nám bol udelený CERTIFIKÁT Dôveryhodná Firma 2016:

 


ami za vami

AMI za Vami

AMI spol. s r. o., Komárňanská cesta 13, Nové Zámky, Vás srdečne pozýva na Svetelno-technický seminár  „ AMI za Vami 2016“. Pre zdarný priebeh  podujatia má veľký význam včasná spätná informácia o Vašom úmysle zúčastniť sa na našom seminári. Veľmi preto oceníme, ak nám v dostatočnom časovom predstihu potvrdíte Vašu účasť osobným kontaktovaním nasledovných pracovníkov: Anna Lackovičová (035 6923900, ami@ami.sk),  Ing. Libor Heidecker (035 6923935, lheidecker@ami.sk)

Prihláška na AMI za Vami 2016


Aktuálne číslo AMI mix info

Milí priatelia, obraciam sa k Vám na začiatku roka 2016 s tými najkrajšími želaniami, aké som schopný vymyslieť:

- nech tento rok pre Vás znamená množstvo úspešne zvládnutých príležitostí,
-  nech Vám Vaša práca prináša potešenie i úžitok a pokiaľ náhodou pracujete so svietidlami, nech sa značka AMI stane Vašou najobľúbenejšou, ktorá Vás nikdy nesklame. Som rád, že rok 2015 máme za sebou. Bol to v mnohých ohľadoch veľmi netradičný rok a priniesol spoločnosti AMI skutočne veľa možností poučiť sa. Dúfam, že sme schopní poučiť sa a že tomu tak už bude v tomto roku. Verím, že nám zostanete naďalej verní a že aj v tomto roku sa nám podarí priniesť úsporné svetlo do všetkých kútov našej vlasti.

Všetko najlepšie do Nového roka 2016 praje Ing. Milan HRDLÍK.

1

ami za vami

História AMI

 

AMI spol. s r.o., Nové Zámky

 

 

 

 

Spoločnosť AMI s r.o. vznikla v roku 1993 a spočiatku svojej existencie sa riadila heslom: „AMI - Svetlo pre každú príležitosť!“. Toto platilo až do roku 2009, kedy bolo toto heslo upravené na doposiaľ platnú verziu: „AMI - Úsporné svetlo pre každú príležitosť!“ Táto drobná zmena možno ani nebola potrebná, pretože spoločnosť AMI sa od svojich počiatkov vyznačovala tým, že ponúkala svietidlá s vysokými optickými účinnosťami, do ktorých boli aplikované svetelné zdroje - v danom čase s najvyšším merným svetelným výkonom.