ami za vami

AMI za Vami

AMI spol. s r. o., Komárňanská cesta 13, Nové Zámky, Vás srdečne pozýva na Svetelno-technický seminár  „ AMI za Vami 2016“. Pre zdarný priebeh  podujatia má veľký význam včasná spätná informácia o Vašom úmysle zúčastniť sa na našom seminári. Veľmi preto oceníme, ak nám v dostatočnom časovom predstihu potvrdíte Vašu účasť osobným kontaktovaním nasledovných pracovníkov: Anna Lackovičová (035 6923900, ami@ami.sk),  Ing. Libor Heidecker (035 6923935, lheidecker@ami.sk)

Prihláška na AMI za Vami 2016


RAYLED - LEDNESS

V súlade s našimi zmluvnými záväzkami si Vás dovoľujeme informovať, že s účinnosťou od 18.2.2016 končí naša spoločnosť výrobu svietidiel typovej rady RAYLED. Dôvodom pre tento krok bola potreba reagovať na niektoré podnety spotrebiteľskej verejnosti, ako aj na výskyt najnovších technických riešení, ktoré je žiaduce urýchlene preniesť do realizačnej praxe. Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že sme pripravili do výroby vylepšenú inovovanú verziu ekvivalentných produktov, ktorá ponesie obchodné označenie LEDNESS. Charakteristika hlavných inovačných opatrení je popísaná nižšie.

1

ami za vami

LUMEN V4


6. konferencia Vyšehradských krajín pre osvetlenie LUMEN V4


Aktuálne číslo AMI mix info

Milí priatelia, obraciam sa k Vám na začiatku roka 2016 s tými najkrajšími želaniami, aké som schopný vymyslieť:

- nech tento rok pre Vás znamená množstvo úspešne zvládnutých príležitostí,
-  nech Vám Vaša práca prináša potešenie i úžitok a pokiaľ náhodou pracujete so svietidlami, nech sa značka AMI stane Vašou najobľúbenejšou, ktorá Vás nikdy nesklame. Som rád, že rok 2015 máme za sebou. Bol to v mnohých ohľadoch veľmi netradičný rok a priniesol spoločnosti AMI skutočne veľa možností poučiť sa. Dúfam, že sme schopní poučiť sa a že tomu tak už bude v tomto roku. Verím, že nám zostanete naďalej verní a že aj v tomto roku sa nám podarí priniesť úsporné svetlo do všetkých kútov našej vlasti.

Všetko najlepšie do Nového roka 2016 praje Ing. Milan HRDLÍK.

1

ami za vami

História AMI

 

AMI spol. s r.o., Nové Zámky

 

 

 

 

Spoločnosť AMI s r.o. vznikla v roku 1993 a spočiatku svojej existencie sa riadila heslom: „AMI - Svetlo pre každú príležitosť!“. Toto platilo až do roku 2009, kedy bolo toto heslo upravené na doposiaľ platnú verziu: „AMI - Úsporné svetlo pre každú príležitosť!“ Táto drobná zmena možno ani nebola potrebná, pretože spoločnosť AMI sa od svojich počiatkov vyznačovala tým, že ponúkala svietidlá s vysokými optickými účinnosťami, do ktorých boli aplikované svetelné zdroje - v danom čase s najvyšším merným svetelným výkonom.